Textil do dětského pokoje

Moderní a praktický koberec do pokojíčku

Koberec EBEL s motivem města a pestrými barvami vaše dítě určitě zaujme a poskytne mu krásné místo na hraní. Naši nejmenší mají bohatou fantazii, proč jí trochu nepomoci?

Cena v době recenze: 690 Kč

Koberec do dětského pokoje Mickey

Čeká vás nové bydlení a s tím i zařízení dětského pokoje? Plánujete inovaci či zkrátka se rozmýšlíte nad pořízením praktického koberce do dětského pokoje? Dětský koberec Mickey o šířce 100 cm a délce 150 cm je přesně tak akorát. Je snadno udržovatelný. Předností je právě jeho rozměr, kdy nepokryje celou místnost, ale jen část a díky tomu ho umístíte podle potřeby. Praktický koberec obdélníkového tvaru zajistí, že si dítě může hrát na zemi, tj. na koberci, aniž by hrozilo riziko nastydnutí.

Cena v době recenze: 999 Kč

Dřevěná vyvýšená dětská postel se stolem a domečkem

Dětský pokoj by měl být místem, ve kterém se bude váš potomek cítit příjemně jak při odpočinku, tak také hraní i přípravě do školy. Vybavení vhodným nábytkem je tedy nezbytností. Pro děti mladšího školního věku je ideální multifunkční nábytek, který v sobě kombinuje praktičnost i zábavu a současně dlouho a kvalitně poslouží.

Cena v době recenze: 6 540 Kč

To, co dětský pokojíček dělá pokojíčkem, nejsou pouze hračky. Útulný nádech mu vdechují především dekorace a textil v něžných či naopak odvážných barevných variacích. Například takové měkoučké polštářky a bavlněné přikrývky, do kterých se děti mohou zachumlat jako do vaší hřejivé náruče, jsou tím hlavní, co by v dětském pokojíčku rozhodně nemělo chybět.

Textil do dětského pokoje nemusí být ale jen povlečení s oblíbeným pohádkovým motivem. Na podlahu určitě patří alespoň jeden chlupatý kobereček, který dítěti usnadní lezení a první krůčky. Zároveň při hře izoluje chladný povrch a zaručuje příjemné ničím nerušené hraní na zemi. Dalším krásným textilním prvkem do dětského pokojíčku jsou záclonky, závěsy nebo důmyslné látkové teepee stany, které dětem navozují pocit bezpečí a poskytují oddělený prostor pro hraní s hračkami. Takové teepee stany jsou vděčným doplňkem do každého pokoje, který sdílí více dětí.