Dětské stolky a jídelní sety

Dětský pokoj pro nejmenší s postýlkou Noly 6

Zařídit pokojíček pro dítě v útlém věku je pro mnoho rodičů nadlidským úkolem. I malé dítko již vyžaduje spoustu úložného prostoru, místo pro hraní i ničím nerušený spánek a samozřejmě i maximální bezpečí – a to je u dětského pokoje s postýlkou Noly 6 zajištěno nejen úpravou nábytku, ale především použití prvotřídních materiálů a pečlivým provedením, na které se může každý svědomitý rodič kdykoli spolehnout.

Zajímá vás, z čeho se dětský pokoj Noly 6 vlastně skládá? Součástí této sestavy je dětská stolička, polička, kombinovaná komoda, stoleček, policový regál, rohová skříň, postýlka a na závěr i rohový policový regál.

Nechte své děti zahrát si na dospěláky a pořiďte jim dětský stolek, u kterého mohou „úřadovat“. Kromě her a kreativních činností ho mohou využít také jako jídelní stůl pro svačinku. Díky praktickému a malému provedení si dětský stolek vaše děti i jejich kamarádi určitě oblíbí.

Dětské stolky a jídelní sety můžete pořídit v rozličném provedení. Narazit můžete jak na kousky z masivu a plastu, tak například proutěné stolky, které mají spíše klasický vzhled. Plastové sety naproti tomu hýří barvami a potisky oblíbených zvířátek z pohádek. Některé stolky bývají dokonce opatřeny praktickou stolní deskou, kterou lze vyklopit a pod ní do zásuvky uložit kreslicí potřeby.

Jako rodiče na dětských setech jistě oceníte výbornou skladnost, praktičnost a rychlou montáž. Široký výběr barev, materiálů a stylů vám umožňuje vybrat přesně takový stolek, který je pro vaše dítě nejvhodnější.