Cestovní postýlky

Pokud potřebujete cestovat a máte malé dítě do věku 4 let, jistě uvítáte praktickou cestovní postýlku, kterou bude snadné kdykoliv složit či naopak rozložit. Děťátku vždy zajistí pohodlné a bezpečné místo k odpočinku a vám ušetří spoustu starostí. Kromě toho cestovní postýlku můžete využít i ve chvílích, kdy zrovna nikam necestujete. Umístit ji můžete třeba do obývacího pokoje nebo kamkoliv jinam u vás doma, kde chcete mít přes den dítě na očích.

Dětské cestovní postýlky bývají vybaveny měkkou matrací a praktickou taškou vhodnou na přenášení. Některé mají dokonce pojízdná kolečka pro snadnější manipulaci a brzdu. Kromě kompaktních rozměrů a bezstarostného cestování postýlky mnohdy nabízejí i něco málo navíc. Záleží na výrobci. Postranní stěny mohou obsahovat průhlednou síťku nebo kapsy na drobné hračky, dno může být polohovatelné a případná stříška může být ještě navíc doplněna o kolotoč se zvířátky, zvukovými a světelnými efekty.

Šedo-růžová cestovní postýlka s přebalovacím pultem

Postel na kolečkách. Nic nereálného. Ba naopak velmi ocenitelného a užitečného. Dětskou postýlku na kolečkách využijete nejen na dovolené, ale i při mnoha dalších příležitostech. Velmi efektivní a praktická záležitost. V tomto případě se jedná o krásný model v šedo-růžovém provedení. Cestovní postýlka Comfort Plus – šedo-růžová vyniká celkovým zpracováním. Postýlka je zhotovena z kvalitního a nezávadného materiálu. Postýlka je polohovatelná, rovněž velmi snadno a jednoduše se s ní manipuluje.

Cena v době recenze: 1 916 Kč

Moderní cestovní postýlka se stříškou a přebalovacím pultem

Nenahraditelnou součástí na cesty je šedá cestovní postýlka LIONELO Sven plus, která zajistí dítěti komfortní spánek a odpočinek i během cestování.

Cena v době recenze: 2 299 Kč