Přebalovací pulty

I když přebalování nepatří k vašim nejoblíbenějším činnostem, nedá se nic dělat. Naštěstí si ale chvíle přebalování můžete zpříjemnit a usnadnit tím, že si pořídíte přebalovací pult. Díky němu budete mít vše potřebné na dosah ruky, nebudete se muset při přebalování a také zvýšíte bezpečnost děťátka. Z těchto a dalších důvodů se rozhodně vyplatí nákup přebalovacího pultu zvážit.

Přebalovací pulty se stejně jako jiné druhy nábytku objevují v různých podobách. Zvolit můžete buď přebalovací komodu, anebo přebalovací podložku s pevnou nebo měkkou vložkou, podle toho, zda podložku umístíte na libovolnou vodorovnou plochu nebo ji pomocí zarážek upevníte na bočnice postýlky. Nejsnadnějším a také nejvíce estetickým řešením bývají přebalovací pulty s komodou, do níž můžete ukrýt čisté plínky a dětskou kosmetiku. Tyto elegantní kusy nábytku obvykle z MDF desky se krásně začlení k ostatnímu nábytku v dětské pokoji.

Přebalovací pult v bílém provedení

Zařizujete dětský pokoj? Na co byste neměli zapomenout? Přebalovací pult Maria v bílém provedení je vhodný do pokoje pro holčičku i chlapečka. Současně skvěle ladí s jakýmkoli stylem interiéru. Bílá zároveň i opticky prosvětlí prostor dětského pokoje. Ocenitelný je úložný prostor v podobě tří zásuvek s kulatým úchytem pro snadnou manipulaci. Přebalovací část má zaoblené hrany z bezpečnostního hlediska.

Cena v době recenze: 3699 Kč

Šedo-růžová cestovní postýlka s přebalovacím pultem

Postel na kolečkách. Nic nereálného. Ba naopak velmi ocenitelného a užitečného. Dětskou postýlku na kolečkách využijete nejen na dovolené, ale i při mnoha dalších příležitostech. Velmi efektivní a praktická záležitost. V tomto případě se jedná o krásný model v šedo-růžovém provedení. Cestovní postýlka Comfort Plus – šedo-růžová vyniká celkovým zpracováním. Postýlka je zhotovena z kvalitního a nezávadného materiálu. Postýlka je polohovatelná, rovněž velmi snadno a jednoduše se s ní manipuluje.

Cena v době recenze: 1 916 Kč

Moderní cestovní postýlka se stříškou a přebalovacím pultem

Nenahraditelnou součástí na cesty je šedá cestovní postýlka LIONELO Sven plus, která zajistí dítěti komfortní spánek a odpočinek i během cestování.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Růžová dětská postýlka s komodou a přebalovacím pultem

Dětská postýlka s komodou Nodi 9. Postel roste s Vašim dítětem, jakmile vyroste z postýlky hravě vytvoříte: postel + PC stůl + nástěnný regál + komodu + polici.

Cena v době recenze: 11 999 Kč