Kolotoče nad postýlku

Dětské kolotoče nad postýlku jsou nejen krásným doplňkem miminkovského pokojíčku, ale také skvělou hračkou, která dětem pomáhá s rozvojem smyslů. Obvykle navíc bývají úplně první hračkou, se kterou se novorozená miminka seznámí. A ačkoliv se vzájemně kolotoče od sebe příliš neliší, nějaké rozdíly se přece jen najdou. To, co se ale nejčastěji liší, je reakce samotných dětí na točící se hračky na kolotoči. Reakce je samozřejmě různá jak vzhledem k věku dítěte, tak k vrozené povaze. Některé děti na kolotoč reagují hravě a zachytávají jej pohledem, jiné zase uspává. Hodně také záleží na tom, zda je kolotoč vybaven i o přehrávač melodií a světelný projektor.

Odlišná je i cena kolotočů. Mezi nejlevnější varianty patří klasické závěsné kolotoče nebo mechanické a natahovací. O něco dražší pak bývají kolotoče elektrické, které sice nemusíte znovu a znovu natahovat, aby se točily, avšak je v nich nutná výměna baterií.

Šedo-růžová cestovní postýlka s přebalovacím pultem

Postel na kolečkách. Nic nereálného. Ba naopak velmi ocenitelného a užitečného. Dětskou postýlku na kolečkách využijete nejen na dovolené, ale i při mnoha dalších příležitostech. Velmi efektivní a praktická záležitost. V tomto případě se jedná o krásný model v šedo-růžovém provedení. Cestovní postýlka Comfort Plus – šedo-růžová vyniká celkovým zpracováním. Postýlka je zhotovena z kvalitního a nezávadného materiálu. Postýlka je polohovatelná, rovněž velmi snadno a jednoduše se s ní manipuluje.

Cena v době recenze: 1 916 Kč

Moderní cestovní postýlka se stříškou a přebalovacím pultem

Nenahraditelnou součástí na cesty je šedá cestovní postýlka LIONELO Sven plus, která zajistí dítěti komfortní spánek a odpočinek i během cestování.

Cena v době recenze: 2 299 Kč