Dětské matrace

Kvalitní a zdravý spánek je důležitý nejen pro dospělé, ale také děti jakéhokoliv věku. Při nákupu matrace se proto vyplatí příliš nešetřit a raději si připlatit za opravdovou kvalitu. Mezi další aspekty, které byste při výběru dětské matrace měli vzít na vědomí, patří velikost, jádro a bezpečnost. Přece jen jistě chcete pro své dítě to nejlepší a předejít tak zdravotním potížím, které s dlouhodobým spánkem na nevhodné matraci úzce souvisí.

Matrace do dětských postýlek by měla přesně velikostně pasovat, aby nevznikaly po stranách žádné mezery. Zároveň by matrace měla být vyrobena z nezávadných materiálů a neměla by být příliš měkká. Vyhněte se i veškerým trendům, které se promítají na tvarování matrace. Nejlepší je sáhnout po celistvé, hladké a rovné matraci, která poskytne zádům dítěte potřebnou oporu. U všech dětských matrací si pak také pohlídejte, aby měli pratelný potah z přírodních a prodyšných materiálů.

Postelový komplet včetně matrace i roštu

Postelový komplet TIPS o rozměru ložné plochy 90×200 cm je včetně praktického úložného prostoru. Kvalitní postel v moderním dekoru dub sonoma je vhodná do každého stylu zařízení. Postel splní primární účel, tj. kvalitní spánek, skýtá i místo pro pohodlný odpočinek. Nicméně nabízí mnohem více, a to díky úložnému prostoru, který je možné využít na uložení knih, oblečení, hraček apod. Postel je dodávána s laťkovým roštem a pěnovou oboustrannou matrací o výšce 10 cm.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Dětská skládací matrace s mnohostranným využitím

Dětská skládací matrace o rozměru 120×60 cm je vhodná pro mnoho použití. Je vhodná do dětské postýlky, ale také například jako dětská cestovní matrace.

Cena v době recenze: 599 Kč

Dětská matrace s rozměry 70x140x8 cm s bavlněným potahem

Pokud právě pořizujete pro své děťátko výbavičku, pak nesmíte zapomenout na postýlku. Jedná se o prostor, ve kterém bude miminko v nejútlejším věku trávit převážnou část dne, jelikož jeho nejběžnější aktivitou prvních měsíců bude hlavně spánek. Pro zdravý vývoj dětí je právě klidný a ničím nerušený spánek nesmírně důležitý. Chcete-li, aby bylo vaše miminko spokojené, je potřeba mu pořídit kvalitní matraci.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Dětská matrace Kokos – 60x120x8 cm

Kvalitní matrace je základ pro zdravý a klidný spánek. Malé děti o to víc potřebují dostatek péče a komfortu a to jim dopřeje matrace Baby kokos​​​​​​, která disponuje rozměry 60×120 cm. Jedná se o středně tvrdou matraci, která má výšku 8 cm. Dětské matrace jsou vzdušné a nejsou opatřeny zónováním, aby nepříznivě neovlivňovaly vývoj páteře

Cena v době recenze: 1 799 Kč